Since 2006
TAILORING OUR DIVERSE
EXPERTISE TO YOUR
EVERYDAY NEEDS
 • Судовий процес та вирішення спорів
 • Нерухомість та земельне право
 • Страхове право
 • Податковий консалтинг та податкові спори
 • Корпоративне право та M&A
 • Банківське та фінансове право
 • Праця та зайнятість
 • Інтелектуальна власність та IT право
 • Антимонопольне та конкурентне право
 • Виконавче провадження
 • \

Практики

Ми представляємо інтереси клієнтів в проектах, що потребують серйозної теоретичної бази та значного практичного досвіду в різних сферах права

Індустрії

Ми враховуємо тенденції завтрашнього дня для того, щоб розставити правильні акценти для успішного розвитку бізнесу наших клієнтів в майбутньому

 • Транспорт та інфраструктура
 • Агробізнес
 • Банки та фінансові установи
 • Прямі інвестиції
 • Енергетика та природні ресурси
 • Нерухомість та будівництво
 • Страхування
 • Retail & FMCG
 • ІТ, телекомунікації, медіа
 • Медицина та фармацевтика
 • Державно-приватне партнерство
 • Промисловість
 • Спорт
+38 (044) 288 83 83
Керуючий партнер, адвокат, керівник практики судового процесу та вирішення спорів
+38 (044) 288 83 83
Старший партнер, адвокат

Команда

Під час роботи над проектами наші клієнти стають частиною команди талановитих та амбітних професіоналів, які створюють сприятливу робочу атмосферу для досягнення максимального результату

Молодість, прогресивні погляди й прагнення до досконалості дозволяє нам швидко адаптуватися до умов постійних змін бізнес-середовища, а також знаходити нові можливості для наших клієнтів і пропонувати їм ефективні правові рішення.

+38 (044) 288 83 83
Партнер, керівник практики страхового права і практики податкових спорів
+38 (044) 288 83 83
Партнер, адвокат, к.ю.н., керівник практики нерухомості і земельного права
13-11-2017
Фінансистам «під ялинку»: 7 головних законодавчих подарунків від Ради назвала радник Spenser & Kauffmann

Чомусь в нашій країні склалася традиція, коли народні обранці під Новий рік «радують» бухгалтерів…

Клієнти

Заснована в 1866 році, Nestlé є найбільшою в світі компанією з виробництва продуктів харчування і напоїв, в яку входять понад 2000 брендів, від глобальних лідерів до місцевих улюбленців в 191 країні світу. Nestlé налічує понад 238 000 співробітників, 418 заводів в 86 країнах з більш ніж 90 млрд. Щвейцарскіх євро прибутку від продажів в 2016 році.

Заснована у 1868 році, MetLife  є однією з найбільших світових компанії зі страхування життя та світовим провайдером у сфері пенсійного забезпечення, корпоративних рішень та ефективного управління активами.

MetLife обслуговує близько 100 мільйонів клієнтів, має представництва у 50 країнах та займає провідні позиції в США, Японії, Латинській Америці, Європі та на Близькому Сході.

www.metlife.ua

Компанія Inditex, заснована в 1963 році, є одним з найбільших в світі роздрібних продавців модного одягу з вісьмома брендами (Zara, Pull & Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home і Uterqüe), об’єднуючи 7 385 магазинів з більш ніж 160 000 співробітників на 93 ринках по всьому світу.
Успіх їх першого бренду Zara супроводжувався міжнародним розповсюдженням у кінці 1980-х років і послідовним запуском нових брендів, які тепер мають інтегровану модель фізичних і інтернет-магазинів. Акції Inditex котируються на фондовій біржі в Мадриді з 2001 року і включені в індекси акцій “блакитних фішок”, таких як Ibex 35, FTSE Eurotop 100 і Eurostoxx 600.

inditex.com/

VTB BANK (Україна) — стабільний універсальний банк, який входить до групи найбільших банківських установ країни згідно з класифікацією національного банку україни. Профільними напрямками роботи банку є комплексне обслуговування великих корпоративних клієнтів, малого та середнього бізнесу, а також обслуговування фізичних осіб.

VTB Bank входить до міжнародної фінансової Групи VTB, яка надає широкий спектр фінансово-банківських послуг у країнах Західної Європи, СНД, Північної Америки, Азії та Африки.

www.vtb.ua

Альфа-Банк Украина – великий український комерційний банк з міжнародним капіталом, який входить у приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings SA (ABHH) зі штаб-квартирою в Люксембурзі. Входить до ТОП-10 найбільших банків країни за розміром активів і є одним з лідерів за обсягом коштів юридичних осіб та темпам приросту коштів фізичних осіб.

alfabank.ua

Найбільший автовиробник, дистриб’ютор і постачальник сервісних послуг в Україні. Єдина компанія з повним циклом виробництва. Головний експортер автомобілів у країни СНД і далекого зарубіжжя, генеральний імпортер та офіційний дилер понад 20 всесвітньо відомих автомобільних брендів.

www.ukravto.ua

Укрсоцбанк – один з найбільших універсальних банків України, що працює на локальному ринку з 1990 року та пропонує повний спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам.
Завдяки вдалому синтезу та синергії двох українських активів АВНН, Укрсоцбанку та Альфа-Банку, на банківському ринку України з’явилася ще сильніша фінансова установа, що призведе до підвищення рівня технологій, збільшення ефективності роботи, підвищення якості сервісу для клієнтів, а також зниження вартості послуг й розширення їх спектру.
Розгалужена мережа Укрсоцбанку налічує 237 відділень, а персонал фінансової установи – близько 5 тисяч співробітників.

Заснована в 1997 році, Yandex є технологічною компанією, що створює інтелектуальні продукти і послуги, засновані на машинному навчанні. Мета компанії – допомогти споживачам і підприємствам краще орієнтуватися в онлайн-і оффлайн-світі, надаючи послуги пошуку та інформації світового рівня, що відповідають місцевим умовам. Крім того, Yandex розробила провідний на ринку сервіс для онлайн-замовлення таксі, навігаційні продукти та інші мобільні додатки для мільйонів споживачів по всьому світу. Компанія має 17 офісів по всьому світу і котирується на NASDAQ з 2011 року.

yandex.ua/

ДТЕК – найбільша приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія України, енергетичний підрозділ System Capital Management, найбільшої бізнес-групи України, що створює виробничий ланцюжок і володіє активами у видобутку вугілля, генерації і дистрибуції електроенергії, альтернативній енергетиці та видобутку природного газу.

На підприємствах вкомпаніі в 11 регіонах України працюють понад 75 тисяч співробітників, забезпечуючи електроенергією і теплом 3,3 мільйона побутових споживачів і більш 82,5 тисяч промислових підприємств.

Компанія ввела в експлуатацію найглибшу в Україні газову свердловину (6750 м) і найбільшу в Україні Ботієвську вітроелектростанції, що входить в п’ятірку найбільших вітропарків Центральної та Східної Європи.

ДТЕК є найбільшим видобувачем природного газу серед приватних компаній, інвестуючи в модернізацію, підвищення ефективності, безпеки та екологічності своїх підприємств понад 5 мільярдів доларів.

dtek.com/

Одна з найбільших мереж роздрібної торгівлі України з чотирнадцятирічної історією успішної роботи. На сьогоднішній день в 16 містах України відкрито 51 магазин мережі – 40 супермаркетів «Велика Кишеня», 1 магазин преміум-формату «ВК SELECT» і 9 «магазинів біля будинку» «ВК Експрес».

kishenya.ua