Новини

16-12-2015

«Спенсер і Кауфманн» виступив офіційним партнером Міжнародного форуму просування юридичних послуг

«Спенсер і Кауфманн» виступив офіційним партнером Міжнародного форуму просування юридичних послуг

У Києві розпочав роботу IІІ Міжнародний форум просування юридичних послуг (ІІІ International Forum For the PLS), організований видавництвом «Юридична практика».

Офіційним партнером заходу в цьому році стало Адвокатське об’єднання «Спенсер і Кауфманн».

В рамках першого дня заходу керуючий партнер АО «Спенсер і Кауфманн» Валентин Загарія виступає спікером на панельній дискусії, присвяченій питанням репутації в юридичному бізнесі. Зокрема, будуть розглянуті питання переходу юристів на держслужбу, управління репутаційними ризиками, як вибудовувати комунікацію з клієнтом у разі помилкових дій юриста або юридичної фірми, що робити, якщо в компанії завівся «зоряний юрист».

Також участь у Міжнародному форумі беруть партнер АО «Спенсер і Кауфманн» Юрій Петренко, радник Микола Лихачов і юрист Андрій Гвоздецький.

PLS – єдиний в СНД захід подібного масштабу, присвячений питанням розвитку та маркетингу юридичних послуг, який став міжнародним майданчиком для обміну досвідом у сфері просування юридичного бізнесу.

16 декабря в Киеве стартовал III Международный форум продвижения юридических услуг. В обсуждении проблем репутации в юри…

Posted by Spenser & Kauffmann on 16 декабря 2015 г.

Усі новини