Новини

28-12-2015

«Спенсер і Кауфманн» підтримала команду студентів КНУ ім. Тараса Шевченка на International Commercial Mediation Competition 2016

«Спенсер і Кауфманн» підтримав команду студентів КНУ ім. Тараса Шевченка на International Commercial Mediation Competition 2016

Адвокатське об’єднання «Спенсер і Кауфманн» забезпечить представництво команди студентів Київського національного університету ім. Тараса Шевченка на міжнародному конкурсі з медіації ICC International Commercial Mediation Competition 2016.

Шестиденний конкурс, який має відбутися на початку лютого 2016 року, є найбільшою освітньою щорічною подією Міжнародної торгівельної палати Парижа. У конкурсі беруть участь понад 500 учасників,об’єднаних у 66 університетських команд з більш як 40 країн світу. Судять на конкурсі 120 відомих у світі медіаторів та вчених. Метою конкурсу є заохочення викладення та вивчення ефективного використання медіації.

Керуючий партнер АО «Спенсер і Кауфманн» Валентин Загарія так прокоментував ухвалене компанією рішення: «Сьогодні, коли в країні гостро відчувається брак фахівців, у тому числі в правовій сфері, участь талановитої молоді у міжнародних конкурсах є не лише засобом підвищення нашого авторитету за кордоном, але передовсім можливістю отримати та закріпити ще на студентській лаві унікальні практичні навички. Згодом набутий досвід працюватиме на користь суспільства. То ж фінансова участь «Спенсер і Кауфманн» у цьому проекті є інвестицію у майбутнє нашої країни та наступного покоління правників».

Усі новини