Новини

11-01-2016

Радник АО «Спенсер і Кауфманн» назвав причину, через яку PayPal не працює в Україні

Прихід в Україну небанківських дебетових систем (насамперед PayPal) – предмет дискусії, яка триває вже не перший рік. І незважаючи на обіцянки, Національний банк так й не створив умови для роботи PayPal в нашій країні.

Причини з’ясовували журналісти журналу Форбс у статті «Мовчазна монета».

У матеріалі наголошується, що поки функціональність PayPal обмежена прив’язкою банківської карти до особового рахунку в системі, а також можливістю платити за товари і послуги. Виведення коштів або їх відправка іншим членам системи все ще заблоковані. «Саме те, що про переказ грошей між громадянами не йдеться, і не влаштовує представників PayPal, так як за їхніми заявами система створювалася в першу чергу з метою операцій між фізичними особами – серед клієнтів PayPal їх 80-90%, і тільки потім торговцями», – розповідає Микола Лихачов, радник адвокатського об’єднання« Спенсер і Кауфманн».

Втім, влітку 2015 в переговорах між НБУ та PayPal все-таки намітився прогрес. Система заявила про готовність серйозно розглядати вихід на наш ринок, а НБУ висловив згоду переглянути нормативну базу.

Повністю статтю «Мовчазна монета» можна прочитати в січневому випуску журналу Форбс 2016 року.

Усі новини