Новини

12-02-2013

Завершення стипендіального конкурсу

Переможці стипендіального конкурсу пройдуть стажування в Спенсер і Кауфманн
1 лютого 2013 року відбулась церемонія нагородження переможців Першого стипендіального конкурсу Ліги студентів Асоціації правників України за підтримки ЮФ «Спенсер і Кауфманн» з договірного права.
Протягом трьох місяців (з 5 листопада 2012 року по 25 січня 2013 року) студенти ретельно працювали над своєю конкурсною роботою, до якої увійшли три завдання з актуальних питань договірного права: законодавство та судова практика щодо договору поруки, страхування в Україні, а також практичне завдання з питань договору купівлі-продажу. Було отримано більш ніж 30-ти робіт від студентів різних ВУЗів України. Члени конкурсної комісії досконально вивчили роботу кожного учасника конкурсу. Вони оцінювали роботи виходячи з наступних критеріїв: проблематика, яку підняв конкурсант у роботі; теоретична підготовка конкурсанта; можливість застосувати запропоноване рішення на практиці.
Так, третє місце та грошову винагороду отримала Тетяна Михайленко (Національний університет «Києво-Могилянська Академія).
Друге місце та премію отримав Андрій Гвоздецький (КНУ ім. Т.Шевченка).
Перше місце та грошову винагороду отримав Андрій Ізрайло (КНУ ім. Т. Шевченка).
Всі переможці Стипендіального конкурсу отримали можливість пройти стажування в ЮФ «Спенсер і Кауфманн» та відчути атмосферу роботи сучасної юридичної фірми зсередини.

Усі новини