Новини

29-05-2013

Юрій Петренко нагороджений Юридичною премією 2013 як кращий судовий юрист

Юрій Петренко, Партнер, голова практики Міжнародного арбітражу та судового процесу ЮФ «Спенсер і Кауфманн», отримав одну з найпрестижніших нагород в Україні в галузі юриспруденції – Юридичну премію 2013 як кращий судовий юрист. Ця нагорода є підтвердженням лідерства і успіху в цій галузі.

Імена кращих українських юристів та юридичних фірм були оголошені на урочистій церемонії вручення Юридичної премії 2013, яка відбулася в готелі «Hyatt Regency Kyiv» 28 травня 2013 року.

Юрій Петренко відзначив: «Премія, яку я отримав, є результатом семирічної роботи і, в першу чергу, я хочу подякувати команді ЮФ «Спенсер і Кауфманн», без якої це було б неможливо. Серед фіналістів було номіновано провідних юристів українського ринку, тому окремі слова подяки номінаційній комісії за високу оцінку моєї юридичної практики».

Вручення Юридичної премії традиційно проводить видавництво «Юридична практика», яка нагороджує кращих юристів, юридичні фірми та юридичні відділи України. Цього року церемонія вручення Юридичної премії була організована всьоме.

Усі новини