Новини

07-10-2013

IFLR 1000 рекомендує ЮФ «Спенсер і Кауфман» у сферах банківського і фінансового права

гідно з 24-м виданням міжнародного довідника IFLR 1000 ЮФ «Спенсер і Кауфманн» рекомендована серед провідних фірм, які практикують банківське і фінансове право в Україні.

 «2013 рік став одним із найбільш плідних з точки зору нагород і відзнак, які отримала наша фірма. Ми пишаємося схвальними відгуками про роботу компанії, і визнання в рейтингу IFLR 1000 підтверджує той факт, що послуги, які надає «Спенсер і Кауфманн», відповідають вимогам клієнтів», – прокоментував Валентин Загарія, керуючий партнер фірми.

Дослідники  IFLR 1000 відзначили діяльність ЮФ «Спенсер і Кауфманн»: «За останній час фірма реалізувала значний обсяг робіт пов’язаних із супроводом клієнтів з безнадійною заборгованістю, реструктуризацією та M&A».

IFLR 1000 спеціалізується на дослідженнях юридичного ринку в сферах фінансового і корпоративного права, при цьому рейтинг ґрунтується на рекомендаціях корпоративних юристів, що представляють фінансові установи і всесвітньо відомі компанії, а також на рекомендаціях лідерів юридичного ринку в різноманітних галузях права. Вперше рейтинг було опубліковано в 1990 році і на сьогодні він досліджує юридичний ринок в більш ніж 120 юрисдикціях по всьому світу.