Новини

15-10-2013

Валентин Загарія увійшов до трійки найвпливовіших адвокатів України

Видання «Юридична практика» опублікувало результати незалежного дослідження «15 найвпливовіших адвокатів України». Валентин Загарія, керуючий партнер ЮФ «Спенсер і Кауфманн», увійшов до трійки лідерів згідно дослідження.

Імена практикуючих адвокатів вказані в рейтингу відповідно до рівня їх впливу на прийняття рішень, важливих для адвокатури і держави в цілому. Результати аналізу включають в себе інформацію про те, що з листопада 2012 року Валентина Загарія було обрано на посаду голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури. Також дослідники відзначили активну участь пана Загарія в процесі реформування адвокатури, зокрема, у розробці єдиної позиції щодо найбільш принципових питань, в той час, коли він очолював робочу групу Асоціації юристів України. Нагадаємо, що Валентин Загарія з 2009-го по 2011 рік був членом Правління зазначеної організації, а з червня 2011-го по червень 2013 року – президентом Асоціації юристів України. Відзначимо, що у 2011 році Валентин Загарія увійшов до робочої групи з реформування законодавства про адвокатуру та прокуратуру, створеної відповідно до Розпорядження Президента України №362/2011-рп від 22.11.2011 року. Серед основних завдань робочої групи – підготовка узгоджених пропозицій щодо реформування прокуратури та адвокатури з урахуванням загальновизнаних міжнародних демократичних стандартів, забезпечення виконання зобов’язань України перед Радою Європи.

Валентин Загарія прокоментував результати аналізу «Юридичної практики»: «Приємно, коли щоденна праця знаходить відгук у дослідженнях провідних ЗМІ. Розвиток адвокатури, підвищення її престижу, реалізація європейських традицій – це й надалі буде абсолютним пріоритетом моїх професійних цілей».

Усі новини