Новини

02-03-2014

Практику Корпоративного права та М&A в ЮФ «Спенсер і Кауфманн» очолила Ірина Селянко

ЮФ «Спенсер і Кауфманн» рада повідомити про призначення Ірини Селянко на посаду Радника практики Корпоративного права та М&A.

Ірина Селянко приєдналася до команди ЮФ «Спенсер і Кауфманн» в якості юриста у 2010 році. В 2012 році стала старшим юристом компанії, а в 2014 році зайняла посаду Радника фірми і очолила Практику корпоративного права та M&A.

За період роботи в компанії пані Селянко долучилася до участі у великій кількості проектів з  реструктуризації бізнесу, прямих інвестицій, надавала юридичний супровід компаніям щодо виходу на український ринок і супроводжувала їх подальшу діяльність. Також Ірина Селянко має досвід у розробці та імплементації стратегій щодо захисту активів. Призначення пані Селянко на посаду Радника стало результатом її успішної роботи в компанії, яка гармонує з професіоналізмом, досвідом, бездоганними діловими та особистими якостями нового керівника практики.

Відзначимо, що з моменту заснування ЮФ «Спенсер і Кауфманн» та до сьогодні Практика корпоративного права і M&A є однією з ключових практик фірми. «Спенсер і Кауфманн» була серед перших та залишається в числі провідних українських юридичних фірм, які надають повний спектр професійних юридичних послуг у сфері M&A. Ми щиро віримо в те, що нове призначення сприятиме реалізації стратегії стійкого розвитку згаданої практики.

Усі новини