Новини

11-04-2014

ЮФ «Спенсер і Кауфманн» увійшла до числа рекомендованих юридичних фірм та отримала визнання міжнародного рейтингу The Legal 500

За результатами міжнародного рейтингу  The Legal 500 дві практики ЮФ «Спенсер і Кауфманн» увійшли до числа рекомендованих та отримали визнання.

Так, серед 26 лідерів ринку України в галузі банківсько-фінансового права була відзначена практика фінансового, податкового та страхового права, яку очолює Тетяна Данільцева. Дослідники зауважили: «Команда Тетяни Данільцевої провела юридичний аналіз та проконсультувала Національний Банк України щодо іноземних банківських регулятивних правил, а також супроводжувала проект страхової компанії Cardiff з надання кредиту фінансовою групою BNP Paribas».

Також, серед 20 лідерів ринку України у галузі нерухомості та будівництва The Legal 500 відзначили практику Нерухомості та земельного права, очолювану Олександрою Федотовою, наголосивши, що ЮФ «Спенсер і Кауфманн» проконсультувала мережу супермаркетів Kviza-M щодо продажу земельних ділянок в Києві, а також надавала консультації французькому інвестору щодо придбання земельної ділянки площею 4, 000 га в Житомирі.

Керуючий партнер ЮФ «Спенсер і Кауфманн» Валентин Загарія так прокоментував ці результати: «Рекомендація та визнання такого авторитетного міжнародного рейтингу – це, поза сумнівом, іще один привід для того, щоб пишатися проведеною роботою. Для нашої фірми це перша відзнака дослідників The Legal 500, яка надихає і керівників практик, і юристів завжди надавати клієнтам послуги найвищого світового рівня».

Усі новини