Новини

23-05-2014

Юристи ЮФ «Спенсер і Кауфманн» здобули визнання міжнародного рейтингу Best Lawyers International 2014 року

Одне з провідних рейтингових видань Best Lawyers International 2014 вже другий рік поспіль відзначає діяльність партнерів ЮФ «Спенсер і Кауфманн» Валентина Загарія та Юрія Петренка. 

За результатами дослідження Валентина Загарія, керуючого партнера ЮФ «Спенсер і Кауфманн» рекомендовано в таких галузях, як банківське та фінансове право, корпоративне право, інвестиції, нерухомість та землекористування, злиття та поглинання; Юрія Петренка, партнера, голову практики Міжнародного арбітражу та судового процесу ЮФ «Спенсер і Кауфманн» рекомендовано в сфері судового процесу.

Відзначимо, що Best Lawyers International є одним з найбільш авторитетних американських видань, яке формує рейтинги на основі аналізу думок гравців юридичного бізнесу. Близько тридцяти років видання допомагає юристам і клієнтам знайти юристів у незнайомих юрисдикціях або вузькопрофільних сферах діяльності. Довідник складає списки експертів в галузях юриспруденції, базуючись на ретельних опитуваннях, в межах яких тисячі провідних юристів конфіденційно оцінюють своїх колег по професії.

Валентин Загарія прокоментував результати рейтингу: «Ми вдячні за визнання нашої профільної діяльності в межах об’єктивного та незалежного дослідження, яким є Best Lawyers International. З року в рік юридичний ринок ставить нові цікаві задачі, а ми, в свою чергу, вдосконалюємося в професійному плані, тому вдвічі приємніше, коли це відзначають колеги».

Усі новини