Новини

06-06-2014

Валентин Загарія, Керуючий партнер ЮФ «Спенсер і Кауфманн», взяв участь у 100-му засіданні Правління АПУ

5 червня 2014 року відбулося ювілейне 100-те засідання Правління Асоціації правників України (АПУ). Нагадаємо, що Валентин Загарія, Керуючий партнер ЮФ «Спенсер і Кауфманн», з 2011 по 2013 роки обіймав посаду Президента АПУ. Під його керівництвом вдало реалізовувалися головні постулати організації, зокрема її автономність від політичних впливів з боку держави, захист інтересів професії, просвітницька та правозахисна діяльність юристів.

Робоча частина засідання складалася з обговорення пропозицій щодо оновлення складу Піклувальної ради АПУ, схвалення результатів щодо виборів очільників комітетів АПУ та їхніх заступників, розгляд пропозицій з удосконалення законодавства та, безперечно, обговорення  нового проекту змін до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», запропонованого Міністерством юстиції України.

Валентин Загарія прокоментував ювілейне засідання АПУ: «Соте поспіль засідання Правління АПУ – це вагомо і авторитетно, адже свідчить про важливу роль, яку відіграє організація. Як Президенту у відставці мені приємно бачити, що функціонування Асоціації і надалі відбувається в динамічному форматі, навколо неї гуртуються професіонали і їх кількість постійно зростає. Але найголовніше – збережено вміння згладжувати гострі кути сьогодення, діяльність організації залишається політично незаангажованою, а інтереси юристів – пріоритетні в роботі АПУ». 

Усі новини