Новини

14-01-2016

Спенсер і Кауфманн представила інтереси клієнта щодо набуття істотної участі у фінансовій компанії «Universum Finance»

Спенсер і Кауфманн представив інтереси клієнта щодо набуття істотної участі у фінансовій компанії «Universum Finance»

Адвокатське об’єднання “Спенсер і Кауфманн” представило інтереси приватного інвестора щодо набуття істотної участі в «Universum Finance» – факторинговій компанії з багатомільйонним портфелем боргів, придбаних у провідних банківських установ України.

За українським законодавством істотна участь виникає, коли особа прямо чи опосередковано володіє часткою фінансової компанії у розмірі більше 10%. В даному випадку клієнт отримав 99,9%. Для цього інвестору необхідно було пройти спеціальну процедуру і отримати дозвіл Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг («Регулятор»). Спенсер і Кауфманн успішно допоміг в отриманні такого дозволу, який було видано наприкінці 2015 року.

«Юридичний супровід такої угоди був одним із найбільш значущих у минулому році. Зараз Регулятор дуже жорстко ставиться до видачі такого роду дозволів. Тому ми були особливо раді підтвердити нашу експертизу у цій галузі», – коментує Валентин Загарія, керуючий партнер Cпенсер і Кауфманн.

Команда Спенсер і Кауфманн складалася з юристів практики банківського та фінансового права на чолі з керуючим партнером Валентином Загарія і партнером Ігорем Чернишенко.

Консультування з питань отримання дозволів державних органів є однією зі спеціалізацій Спенсер і Кауфманн. Нещодавно Микола Ліхачов, радник фірми, також прокоментував спрощення процедури проведення M&A угод на українському ринку.

Усі новини