Новини

20-01-2016

«Спенсер і Кауфманн» став офіційним партнером ІІ Банківського юридичного форуму

У лютому 2016 року в Києві відбудеться ІІ Банківський юридичний форум (Legal Banking Forum 2016), організований видавництвом «Юридична практика».

Офіційним партнером заходу стало Адвокатське об’єднання «Спенсер і Кауфманн».

У ході форуму планується розглянути, зокрема, питання реформ у банківському секторі, корпоративних відносин у банках, роботи з проблемними активами, фінансового моніторингу. Також в рамках панельних сесій обговорюватимуться проблеми кредитних суперечок і діяльності фонду гарантування вкладів.

Учасниками юридичного форуму стануть більше 250 міжнародних експертів, представників державних органів, громадських організацій, провідних банківських установ та юридичних компаній України.

Серед спікерів – радник АО «Спенсер і Кауфманн» Микола Ліхачов з доповіддю на тему транскордонного розшуку активів: «Всупереч існуючій думці, виведені з України гроші можна повернути. Я розповім про найбільш ефективні стратегії розшуку та повернення активів, а також поділюся інформацією про іноземний досвід застосування таких заходів».

Перший Legal Banking Forum відбувся 25 лютого 2015 року за підтримки Незалежної асоціації банків України. Захід покликаний стати комунікаційним майданчиком для налагодження діалогу між державою та провідними банками і пошуку оптимальних шляхів реформування банківського законодавства.

«Спенсер і Кауфманн» постійно підтримує заходи спрямовані на розвиток юридичного регулювання відносин в Україні, а також на покращення юридичної підтримки своїх клієнтів. Нещодавно, «Спенсер і Кауфманн» також виступив офіційним партнером Міжнародного форуму просування юридичних послуг.

Усі новини