Новини

22-01-2016

«Спенсер і Кауфманн» став ексклюзивним партнером Ліги студентів АПУ в 2016 році

Адвокатське об’єднання «Спенсер і Кауфманн» виступає ексклюзивним партнером Ліги студентів Асоціації правників України у 2016 році.

Відповідний меморандум про співпрацю на 2016-2017 навчальний рік було підписано 22 січня 2016 року за участі керуючого партнера АО «Спенсер і Кауфманн» Валентина Загарія, виконавчого директора Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України» Олександри Егерт та голови Ліги студентів АПУ Анастасії Глущенко.

«Ми переконані, що сучасна компанія має не тільки надавати кваліфіковані юридичні послуги своїм клієнтам, але й приділяти велику увагу турботі про майбутнє нашого суспільства, – зауважив В.Загарія. – Сьогодні Ліга студентів є провідною в Україні платформою для спілкування між майбутніми та практикуючими юристами, що надає молодим правникам можливість реалізувати свої ідеї та проекти у різних галузях. То ж «Спенсер і Кауфманн» докладе максимум зусиль, аби допомогти Лізі студентів АПУ активізувати правничу молодь у громадському житті, залучити її до обговорення питань розвитку юридичної професії з метою формування впливової правової еліти України».

Ліга студентів АПУ є одним з лідерів українського громадського студентського правничого руху і молодіжним крилом Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України».

Нагадаємо, цього року «Спенсер і Кауфманн» також забезпечує представництво команди студентів Київського національного університету ім. Тараса Шевченка на міжнародному конкурсі з медіації ICC International Commercial Mediation Competition 2016.

Усі новини