Новини

25-01-2016

Податкові повідомлення-рішення на суму 26,3 млн. скасовано за участю команди АО «Спенсер і Кауфманн»

Податкові повідомлення-рішення на суму 26,3 млн. скасовано за участю команди АО «Спенсер і Кауфманн»

Адвокатське об’єднання «Спенсер і Кауфманн» успішно супроводжувало ПрАТ «Житомирський меблевий комбінат» у судовому спорі із Житомирською об’єднаною державною податковою інспекцією ГУ ДФС України щодо скасування податкових повідомлень-рішень.

Наприкінці 2015 року ПрАТ «Житомирський меблевий комбінат», яке консультувало АО «Спенсер і Кауфманн», виграло справу щодо скасування податкових повідомлень-рішень на загальну суму 26,3 млн. грн.

«Податкові повідомлення-рішення були прийняті за результатами планової документальної виїзної перевірки діяльності товариства, якою було встановлено завищення від’ємного значення об’єкта оподаткування податком на прибуток та заниження податку на додану вартість. Податковий орган наполягав, що товариством було безпідставно враховано витрати на оренду, які, на його думку, були не пов’язані із господарською діяльністю», – пояснила претензії податкової партнер АО «Спенсер і Кауфманн» адвокат Олександра Федотова, яка брала участь у підготовці позиції компанії для спору в суді.

Суд погодився з доводами, наведеними АО «Спенсер і Кауфманн», щодо безпідставності висновків податкового органу.

Усі новини