Новини

01-02-2016

Адвокатське об’єднання «Спенсер і Кауфманн» успішно представляє інтереси ТОВ «Клуб «ЖЖ» у спорах щодо прав інтелектуальної власності

Адвокатське об’єднання «Спенсер і Кауфманн» успішно представляє інтереси ТОВ «Клуб «ЖЖ» у спорах щодо прав інтелектуальної власності

На початку 2015 року, ТОВ «Перехід Віменс Паблішинг» подало позов до Господарського суду м. Києва проти клієнта АО «Спенсер і Кауфманн» – ТОВ «Клуб «ЖЖ». До 2014 року ТОВ «Перехід Віменс Паблішинг» видавало журнал з назвою «Женский журнал» та було власником знаку для товарів і послуг «ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ». На думку представників ТОВ «Перехід Віменс Паблішинг», видаючи журнал «Жіночий «Журнал для тих, хто хоче жити щасливо», ТОВ «Клуб «ЖЖ» порушувало права ТОВ «Перехід Віменс Паблішинг» на знак для товарів і послуг «ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ».

Представники АО «Спенсер і Кауфманн» довели відсутність порушення і, як наслідок, 14 грудня 2015 року суд відмовив у задоволенні позову ТОВ «Перехід Віменс Паблішинг».

Команда АО «Спенсер і Кауфманн» також успішно представила інтереси ТОВ «Клуб «ЖЖ» за позовом до Державної служби інтелектуальної власності та ТОВ «Перехід Віменс Паблішинг» про визнання недійсним свідоцтва ТОВ «Перехід Віменс Паблішинг» на знак для товарів і послуг «ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ». 9 жовтня 2015 року Господарський суд м. Києва задовольнив позовні вимоги ТОВ «Клуб «ЖЖ», а 22 грудня 2015 року Київський апеляційний господарський суд залишив апеляційну скаргу ТОВ «Перехід Віменс Паблішинг» без задоволення.

Також, АО «Спенсер і Кауфманн» супроводжувало ТОВ «Клуб «ЖЖ» у процесі отримання свідоцтв на знаки для товарів і послуг, які необхідні ТОВ «Клуб «ЖЖ» для видавництва журналу «Жіночий «Журнал для тих, хто хоче жити щасливо».

До команди АО «Спенсер і Кауфманн» на чолі з партнером Олександрою Федотовою увійшли старший юрист Максим Максименко та юрист Максим Литвин.

Нещодавно за участю АО «Спенсер і Кауфманн» також було скасовано податкові повідомлення-рішення на суму 26,3 млн гривень.

Усі новини