Новини

04-02-2016

Юристи «Спенсер і Кауфманн» стали членами IBA

Юристи «Спенсер і Кауфманн» стали членами IBA

Партнер Адвокатського об’єднання «Спенсер і Кауфманн» Олександра Федотова, старший юрист Максим Максименко, а також юристи Станіслав Карпов і Андрій Гвоздецький прийняті в члени Міжнародної асоціації юристів (International Bar Association, IBA).

IBA була створена 17 лютого 1947 року в Нью-Йорку представниками 34 національних асоціацій юристів, яких надихало успішне створення ООН і прагнення сприяти зміцненню права і правосуддя в усьому світі.

На сьогоднішній день IBA є найбільш представницькою серед всіх міжнародних неурядових організацій, що об’єднують юристів, – понад 40 тисяч практикуючих юристів, адвокатських об’єднань та юридичних фірм.

«Зі свого досвіду скажу, що членство в IBA – це якісно новий рівень розвитку будь-якого юриста, як професіонала, що дозволяє встановлювати і підтримувати взаємовигідні контакти з представниками міжнародного юридичного співтовариства. Також через участь в IBA юрист отримує доступ до найбільш свіжої та повної інформації про свою сферу практики, – так прокоментував рішення юристів «Спенсер і Кауфманн» стати членами IBA керуючий партнер АО Валентин Загарія. – Упевнений, що активна позиція наших колег сприятиме досягненню досить амбітної мети діяльності асоціації – формування майбутнього співтовариства юристів у всьому світі, а також вплив на реформи в сфері міжнародного права».

Нагадаємо, Адвокатське об’єднання «Спенсер і Кауфманн» стало членом Європейської Бізнес Асоціації. Відповідне рішення було прийнято правлінням ЕВА 25 січня 2016 року.

Усі новини