Новини

22-02-2016

Про стратегію і тактику захисту інтересів бізнесу в господарському судочинстві розповів студентам юрист АО «Спенсер і Кауфманн»

Юрист Адвокатського об’єднання «Спенсер і Кауфманн» Андрій Гвоздецький поділився із студентами-правниками своїм практичним досвідом і лайфхаками, а також розповів їм про особливості процесуального законодавства під час VIІІ Всеукраїнської школи з господарського права та судочинства.

Захід був організований Львівським осередком Ліги студентів Асоціації правників України 20 – 21 лютого 2016 року у стінах Львівського національного університету імені Івана Франка. Тема доповіді А.Гвоздецького – «Бути поганим хлопцем»: стратегії і тактики захисту інтересів бізнесу в господарському судочинстві».

Всеукраїнська школа збирає перспективних студентів, які цікавляться питаннями господарського судочинства, юристів провідних юридичних фірм України, науковців та інших фахівців у галузі правового регулювання господарських правовідносин для спільного обговорення проблем з обраної сфери.

Усі новини