Новини

03-03-2016

Стартує ІІ Стипендіальний конкурс з договірного права за підтримки «Спенсер і Кауфманн»

З 14 березня по 17 квітня 2016 року відбудеться ІІ Стипендіальний конкурс з договірного права, організований Лігою студентів Асоціації правників України за підтримки Адвокатського об’єднання «Спенсер і Кауфманн».

«Ми абсолютно переконані в тому, що сучасна юридична компанія повинна не тільки надавати кваліфіковані послуги своїм клієнтам, але також приділяти увагу турботі про майбутнє нашого суспільства, – зазначив керуючий партнер АО «Спенсер і Кауфманн» Валентин Загарія. – Тому посильною допомогою Стипендіального конкурсу Ліги студентів АПУ ми, перш за все, інвестуємо в майбутнє своєї країни і її нове покоління».

Якщо ви цікавитеся сферою договірного права, бажаєте проявити свій потенціал, хочете заявити про себе як про перспективного юриста, прагнете отримати можливість набуття нових навичок і знань, а також мрієте спробувати себе у цікавому форматі та стати компетентним спеціалістом у майбутньому,  пропонуємо заповнити реєстраційну форму та взяти участь у конкурсі.

Вам буде надіслано практичні кейси. Їх розв’язання потрібно буде надіслати на електронну адресу competition@ligauba.org.ua.

Термін прийому робіт: з 14 березня по 17 квітня 2016 року.

Для переможців конкурсу запроваджені такі нагороди

І місце – грамота та грошова премія у розмірі 8000 грн.;

ІІ місце – грамота та грошова премія у розмірі 5000 грн.;

ІІІ місце – грамота і грошова премія у розмірі 3000 грн.

За додатковими роз’ясненнями ви можете звертатися до Дар’ї Безуглої

Тел.: +380 93 654 93 92; +380 66 082 10 44

E-mail: seminars.conferences@ligauba.org.ua

Нагадаємо, Адвокатське об’єднання «Спенсер і Кауфманн» виступає ексклюзивним партнером Ліги студентів Асоціації правників України у 2016 році.

Усі новини