Новини

16-03-2016

АО «Спенсер і Кауфманн» виступило меценатом Всеукраїнської шкільної олімпіади з правознавства

На відкрите звернення Асоціації правників України про допомогу щодо організації проведення Всеукраїнської шкільної олімпіади з правознавства серед учнів 9 – 10 класів відгукнулося Адвокатське об’єднання «Спенсер і Кауфманн», яке забезпечить  повне фінансування даного заходу.

Через брак коштів вперше за останні роки Міністерство освіти і науки України відмовилося від повноцінного проведення всеукраїнських шкільних олімпіад, залишивши їх лише для учнів 11 класів. Втім, небайдужість команди «Спенсер і Кауфманн» врятувала у 2016 році олімпіаду з правознавства.

«Ми відчуваємо відповідальність за наших майбутніх колег, тому підтримати найкращих з них – завдання, яке сьогодні є цілком посильним для лідерів юридичного ринку, і є якісною інвестицією у майбутнє країни. Саме тому у 2016 році ми  стали ексклюзивним партнером Ліги студентів АПУ, а також підтримали команду студентів Київського національного університету ім. Тараса Шевченка на International Commercial Mediation Competition 2016», – так керуючий партнер «Спенсер і Кауфманн» Валентин Загарія прокоментував рішення партнерів адвокатського об’єднання стати меценатами Всеукраїнської шкільної олімпіади з правознавства.

У 2016 році захід пройде з 27 по 31 березня у Білій Церкві.

Усі новини