Новини

08-04-2016

Транскордонний розшук активів: від аналізу банківського рахунку до збору чуток

Успішний транскордонний розшук активів і їх повернення включає в себе досить широкий обсяг робіт. І якщо не вживати своєчасних кроків на ранніх стадіях, то шанси їх повернення, навіть якщо вдасться їх відстежити, будуть вельми примарними.

Деякими секретами успішного транскордонного розшуку активів з виданням «Закон і Бізнес» поділився радник АО «Спенсер і Кауфманн» Микола Ліхачов.

«Обов’язковим є складання повного профілю відповідача, вивчення онлайн та офлайн доказів (перевірка документів, візитних карток, електронної пошти, телефонних книг, кадрового обліку, підкріплених свідками-членами сім’ї та близькими колегами), – вважає юрист. – Також доведеться вивчити інформацію податкового обліку, банківських і кредитних карток, іпотечного та кредитних файлів. Незайвим буде аналіз способу життя індивідуума, його звичок і навичок, публічних записів. Під час робіт з розшуку та повернення активів також збирається непідтверджена інформація, заснована на інтерв’ю з людьми, які знають відповідача».

Однак, на думку Н.Ліхачова, власних зусиль буде явно недостатньо.

«При появі інформації про можливе знаходження активів в конкретній країні, необхідна співпраця з місцевими фахівцями, які зможуть точно ідентифікувати конкретне майно і його власників, – пояснив він. – Саме тому наша команда працює в партнерстві з великою міжнародною компанією з транскордонного розшуку активів. Ми надаємо своїм клієнтам готові рішення для зниження або усунення фінансових ризиків».

Нагадаємо, АО «Спенсер і Кауфманн» 20 березня проводить тематичний бізнес-сніданок, на якому М.Ліхачов виступить одним із спікерів.

Усі новини