Новини

21-04-2016

АО «Спенсер і Кауфманн» підтримало команду студентів КНУ ім. Тараса Шевченка на International Criminal Court Competition 2016

Адвокатське об’єднання «Спенсер і Кауфманн» забезпечить представництво команди студентів Київського національного університету ім. Тараса Шевченка на Міжнародному конкурсі з міжнародного кримінального права (International Criminal Court Competition), який цього року відбудеться 22 – 27 травня.

Україну в Гаазі в 2016 році представлятимуть студенти КНУ:

  • Дарина Михайленко (4 курс);
  • Юлія Холодова (2 курс);
  • Кирило Король (3 курс).

Їх підготовкою займаються учасники минулорічного конкурсу – студенти Ярослава Загоруйко та Вікторія Ісакова.

Змагатися на конкурсі будуть 65 команд з 50 країн. Всього участь у заході візьмуть понад 400 студентів.

Керуючий партнер АО «Спенсер і Кауфманн» Валентин Загарія зазначив, що участь української команди в даному конкурсі дійсно є важливою з огляду на актуальність питань ратифікації Римського статуту, а також визнання юрисдикції Міжнародного кримінального суду щодо злочинів, скоєних на території України. Він побажав студентам гідно представити свій виш на конкурсі і, отримавши нові практичні навички, застосувати їх на користь суспільству.

Нагадаємо, раніше АО «Спенсер і Кауфманн» також профінансувала представництво команди студентів на міжнародному конкурсі з медіації ICC International Commercial Mediation Competition 2016.

Усі новини