Новини

26-04-2016

«Спенсер і Кауфманн» виступив офіційним партнером II Національного форуму з підтримки експорту

27 квітня в Києві починає свою роботу II Національний форум з підтримки експорту, організований Торгово-промисловою палатою України під патронатом Президента України та Кабінету Міністрів України.

Партнером заходу виступило Адвокатське об’єднання «Спенсер і Кауфманн».

«Відкриваємо країни. Об’єднуємо бізнес» – такий девіз в 2016 році був обраний для форуму, який вже став принципово новою українською платформою для ефективного діалогу між бізнесом і владою.

Програмою Форуму передбачено проведення гала-сесії за участю представників уряду, Верховної Ради і Адміністрації Президента України на тему: «Проведення ефективних економічних перетворень в Україні як запорука успішної підтримки національного товаровиробника і збільшення українського експорту», ​​панельних дискусій, круглих столів та спеціалізованих секцій.

Так, зокрема, планується присвятити окрему панельну дискусію посилення торгово-економічних відносин Україна – Китай в контексті реалізації проекту «Економічний пояс «Шовковий шлях»: роль і місце України. Проблемні питання та перспективи». Експерти нададуть практичні рекомендації щодо активізації українсько-китайського співробітництва в аграрній сфері.

У заході попередньо візьмуть участь близько 700 представників українських підприємств-експортерів, десятки іноземних імпортерів, члени уряду України і представники зарубіжних органів влади, ЄС, дипломатичних місій, акредитованих в Україні, експерти в сфері зовнішньоекономічної діяльності, інвестицій, кредитування, банківської справи, страхові організації.

Участь у заході також візьмуть представники «Спенсер і Кауфманн»: керуючий партнер Валентин Загарія, партнер Юрій Петренко а також радник Микола Ліхачов.

Усі новини