Новини

27-04-2016

Радник АО «Спенсер і Кауфманн» Микола Ліхачов розповів, що робити позичальникові, коли все йде не за планом

Економічні обставини, втрачена конкурентна позиція, внутрішні фактори компанії, некоректна стратегія, неефективне управління, шахрайство, недобросовісні дії, надмірне накопичення заборгованостей компанії …

Про ці причини неплатоспроможності в рамках своєї доповіді на Форумі з реструктуризації і банкрутства розповів радник, керівник практики M&A, банківського і фінансового права АО «Спенсер і Кауфманн» Микола Ліхачов.

Пан Ліхачов задався питанням: що робити коли все йде не за планом? Для позичальника важливо: почати програму антикризових заходів на підприємстві; розробити фінансову модель, на якій буде базуватися реструктуризація; підготувати індивідуальний план дій під кожну ситуацію; структурувати пропозицію щодо реструктуризації, яке буде враховувати не тільки його інтереси, а й інтереси кредитора. Крім того, кредитору важливо врахувати: бізнес потрібно оцінювати використовуючи дохідний метод, а не ліквідаційний; можливість відстрочки в інвестиційних проектах, де ключовим для погашення заборгованості є потік згенерований інвестиціями.

Крім того, М.Ліхачов зупинився на найгучнішому українському дефолті – історії агрохолдингу “Мрія”, який вже півтора року не може домовиться з кредиторами про реструктуризацію заборгованості.

У Форумі з реструктуризації та банкрутства, організованому виданням “Юридическая практика” також беруть участь керуючий партнер “Спенсер і Кауфманн” Валентин Загарія та партнер Юрій Петренко.

Усі новини