Новини

17-10-2012

Союз юристів України назвав Валентина Загорія кращим юристом – громадським діячем 2012 року

9 жовтня 2012 року відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу на краще професійне досягнення «Юрист року – 2012», організована Союзом юристів України. Валентин Загарія, керуючий партнер ЮФ «Спенсер і Кауфманн», Президент Асоціації правників України, став переможцем у номінації «Юрист – громадський діяч».

Даний захід, організований Союзом юристів України, проходить за участю Вищої ради юстиції, Верховного Суду України, Міністерства юстиції України, численних професійних і громадських об’єднань юристів. Лауреатами конкурсу у ряді номінацій стають юристи, які досягли найкращих результатів у роботі за підсумками року, а також відповідають вимогам професійної і ділової етики. Переможці номінацій вибираються Номінаційним комітетом Союзу юристів України – впливового громадського об’єднання, створеного майже 20 років тому.

«Кілька років тому мною було прийнято рішення присвятити значну кількість свого часу і зусиль громадській діяльності в рамках Асоціації правників України. Я радий, що моя діяльність як президента АПУ отримала визнання і високу оцінку не тільки колег і представників юридичної спільноти, але також і представників авторитетного громадського юридичного об’єднання – Союзу юристів України», – зазначив пан Загарія.

Усі новини