Best Lawyers

Дослідження Best Lawyers, що випускається з 1983 року, є одним з найбільш авторитетних американських видань, яке формує рейтинги на основі аналізу поглядів представників юридичного бізнесу.

Довідник складає списки експертів в областях юриспруденції, грунтуючись на ретельних опитуваннях, в рамках яких голосують понад 83 000 провідних юристів у всьому світі, і всього на сьогоднішній день було віддано понад 13 мільйонів голосів з метою визначення юридичних здібностей інших юристів в рамках їх сфер практики по всьому світу.

Юристам не потрібно і вони не мають права платити за можливість потрапляння до рейтингу; тому включення в Best Lawyers вважається винятковою честю. Журнал Corporate Counsel назвав Best Lawyers «найбільш шанованим реферальним рейтингом юристів на практиці».

 

Керуючий партнер Валентин Загарія з 2010 року визнавається одним з кращих юристів України за версією The Best Lawyers in Ukraine в таких галузях, як корпоративне право і M&A, інвестиції, банківське і фінансове право, нерухомість, земельне право та землекористування, проектне фінансування.

Згідно результатів міжнародного рейтингового агентства Best Lawyers Валентин Загарія, керуючий партнер Spenser&Kauffmann, визнаний лідером практики Нерухомість в Україні.

Рейтинг також визнав пана Загарія одним з кращих юристів України в 5 наступних номінаціях:

  • Банківське та фінансове право
  • Земельне право і регулювання забудови
  • Злиття та поглинання
  • Інвестиції
  • Корпоративне право