IFLR 1000

IFLR 1000 є довідником провідних світових юридичних фірм та юристів у сфері фінансового та корпоративного права. Вперше рейтинг був опублікований в 1990 році і на сьогодні досліджує юридичний ринок в понад 120 юрисдикціях по всьому світу.

IFLR 1000 спеціалізується на дослідженнях юридичного ринку у сферах фінансового та корпоративного права, при цьому рейтинг ґрунтується на рекомендаціях корпоративних юристів, що представляють фінансові установи і всесвітньо відомі компанії, а також на рекомендаціях лідерів юридичного ринку в різних галузях права.

Рейтинги юридичних фірм та юристів IFLR 1000, класифіковані по сферам практики та юрисдикції, складаються з огляду діяльності юридичних фірм, включаючи практику, галузеві та географічні переваги, відгуки клієнтів і представників ринку і приклади транзакцій.

 

Згідно з даними міжнародного довідника IFLR 1000, Spenser & Kauffmann рекомендована серед провідних фірм, які практикують банківське і фінансове право в Україні.

Дослідники IFLR 1000 в 2013 році зокрема відзначили, що Spenser & Kauffmann реалізувала значний обсяг робіт пов’язаних з супроводом клієнтів з безнадійною заборгованістю, реструктуризацією та M&A.

 

Згідно з дослідженнями IFLR 1000 в 2017 році, Spenser & Kauffmann успішно займалося низкою питань, пов’язаних з реструктуризацією заборгованості перед національними і міжнародними банками.

Видання відзначило радника Миколу Лихачова за угоди по реструктуризації боргів, проведені його командою в сфері банківського та фінансового права та М&A.